Medarbejdere | Taarnby Radikale Venstre

Log in

Log ind med brugernavn og password. Er du medlem af Radikale Venstre, og er det første gang, du skal logge på hjemmesiden, eller kan du ikke huske dit kodeord, så vælg "glemt adgangskode", for at angive et kodeord. Dit brugernavn er din e-mailadresse.

Indtast dit radikale.dk brugernavn
Indtast din adgangskode
Radikale Venstre i Tårnby

Medarbejdere

Adnan Ibrahim Al-Adhami

Student

Tlf. 93990492

rvaiaa@ft.dk

Andreas Bang Hemmeth

Pressechef

Tlf. 6162 4026

rvanbh@ft.dk

Ann-Sophie Lemvigh

Kontorleder og politisk rådgiver for Morten Helveg

Tlf. +32 (2) 28 37683

ann-sophie.lemvigh@europarl.europa.eu

Benjamin Halpern

Medlemskonsulent

Tlf. 33 37 47 83

rvbeha@ft.dk

Bodil Liv Holm

Politik- og kampagneudvikler

Tlf. 3337 4776

bodil.holm@ft.dk

Cecilie Jensen

PA for Marianne Jelved

Tlf. 3337 4782

rvceje@ft.dk

David Aurvig

Kommunikationschef

Tlf. 6162 3610

rvdava@ft.dk

Emil Sloth Andersen

Pressemedarbejder

Tlf. 6162 4987

rvemsa@ft.dk

Helene Imer Eskildsen

Chefkonsulent

Tlf. 3337 4795

rvheie@ft.dk

Helle Bøye Christensen

Layout

Tlf. 3337 4778

rvhebc@ft.dk

Jakob Møller Fjorbach Christensen

Særlig rådgiver

Tlf. 3337 4785

rvjafc@ft.dk

Johanne Guttmann Andersen

PA for Ida Auken

Tlf. 3337 4749

johanne.guttmann@ft.dk

John Bo Northroup

Organisationschef

Tlf. 3337 4753

rvjobn@ft.dk

Karoline Graulund Nøhr

Pressemedarbejder (barsel)

Tlf. 6162 5464

rvkagn@ft.dk

Lars Beer Nielsen

Sekretariatschef

Tlf. 61623019

lars.beer@ft.dk

Lasse Bergholtz

Digital medarbejder

Tlf. 6162 5449

Lasse.Bergholtz@ft.dk

Lisbet Møller Nielsen

Politisk chefkonsulent (på barsel)

Tlf. 3337 4789

rvlimn@ft.dk

Lonnie Thelander

Personlig assistent

Tlf. 3337 4748

rvloht@ft.dk

Magnus Witt

PA for Sofie Carsten Nielsen

Tlf. 61623825

rvmawm@ft.dk

Martin Pedersen

Bogholder

Tlf. 3337 4763

rvmape@ft.dk

Mehdi Ziade

Cheføkonom

Tlf. 3337 4777

rvmezi@ft.dk

Merle Strand Banggaard

Videoproducer og redaktør

Tlf. 3337 4770

merle.banggaard@ft.dk

Morten Munch Jespersen

Politisk konsulent

Tlf. 6162 5203

morten.munch@ft.dk

Nicolai Bech Kofoed

Politisk rådgiver for Morten Helveg Petersen

Tlf. +3222847683

nicolai.kofoed@europarl.europa.eu

Peter Parbo

Politisk rådgiver

Tlf. 3337 4769

rvpepj@ft.dk

Rasmus Grønborg

Organisationskonsulent

Tlf. 33 37 47 58

rasmus.gronborg@ft.dk

Regitze Josefina Løth

PA for Lotte Rod

Tlf. 3337 4752

regitze.loth@ft.dk

Rikke Johan

Kontorleder og politisk rådgiver for Jens Rohde

Tlf. 40312667

rikke.johan@europarl.europa.eu

Sally Toft Skak

Personlig assistent

Tlf. 3337 4788

sally.skak@ft.dk

Pages